Аеропоніка для дому | Green IQ

Аеропоніка для дому

АЕРОПОНІКА ДЛЯ ДОМУ

Умные теплицы для домаЯка вона зовні і що всередині теплиці для будинку на аеропоніці?

Для зведення об'єкта ми беремо металопластиковий профіль виключно від провідних виробників, таких як: Rehau, Salamander, WDS. Профіль можна укомплектувати подвійним стільниковим полікарбонатом або звичайним склопакетом. Ви отримуєте надійну і міцну конструкцію, якій не страшні дощі, сніг, град, сильний вітер або відкрите палюче сонце.
Внутрішня комплектація об'єкта площею 48 м2 виглядає наступним чином. Ми підключаємо до системи одну аеропонну піраміду (312 осередків) для вирощування ягід в домашніх умовах і пряних трав, три горизонтальні аеропонні труби (кожна по 70 осередків) для базиліка і руколи, а також 10 вертикальних труб для томатів, помідорів, перцю, огірків, салату, малини і ожини.

Також в комплектацію входить:

  • Автономна система опалення з теплоакумулюючою ємкістю.
  • Автономна система вентиляції з рекуперацією * і осушенням повітря
  • Автоматичний полив та змішування добрив
  • Автоматична система досвітки рослин фітопанелями повного спектру
  • Інтелектуальна програма управління всіма системами теплиці з передачею даних онлайн на сервіс
  • Клімат контроль
  • Мобільний додаток на смартфон.

*Рекуперація повітря призначена для вентиляції теплиці в зимовий період. Холодне повітря, що надходить із зовні змішується з теплим. Далі повітря, оптимальної для рослин температури, подається в теплицю.

Як мобільний додаток управляє аеропонікою для дому?

Теплиця для дому знаходиться під Вашим контролем цілодобово. На Ваш смартфон може транслюватися зображення від онлайн камери на об'єкті, також можна переглянути і вручну перебудувати будь-які параметри клімату та освітлення.

Домашняя теплицаПри цьому, теплиця знаходиться під постійним наглядом і нашого технічного центру. Важливі дані ми отримуємо завдяки постійній передачі даних з датчиків, які знімають показники кожну хвилину, і камері. Такий ретельний контроль дозволяє нам помічати збої або неполадки вчасно. Ми повідомимо Вас дзвінком або повідомленням на смартфон і відправимо майстра, якщо неполадка знаходиться в зоні нашого впливу і відповідальності.

Сервіс по обслуговуванню Вашої домашньої теплиці від Green IQ

Вирощування овочів, зелені та ягід в домашніх умовах на аеропоніці - це зовсім інший принцип рослинництва, який потребує мінімальних трудових витрат. Весь догляд за рослинами за Вас здійснює розумна система, що складається з датчиків і спеціального устаткування. А наші кваліфіковані фахівці здійснюють наступний сервіс.

Один раз у 2 тижні наша сервісна служба прибуває на Ваш об'єкт і проводить:
1. Чистку форсунок, фільтрів, контроль рівнів Рідини та інші регламентні роботи.
2. Обслуговування ростучих рослин і зелені.
3. Заміна відпрацьованих осередків на нові з молодою розсадою.

КІЛЬКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ ТА ПЕРІОД ЇЇ ВЕГЕТАЦІЇ РОЗРАХОВАНО ТАКИМ ЧИНОМ, ЩОБ ВИ БЕЗПЕРЕБІЙНО ОТРИМУВАЛИ НЕОБХІДНІ ОВОЧІ, ЗЕЛЕНЬ ТА ЯГОДУ У ДОСТАТНІЙ КІЛЬКОСТІ.

 

АЕРОПОНІКА ДЛЯ ДОМУ – ЦЕ ОБГРУНТОВАНИЙ ВКЛАД У ЗДОРОВЕ ТА ЗБАЛАНСОВАНЕ ХАРЧУВАННЯ ВАШОЇ СІМ'Ї КРУГЛИЙ РІК!

Щоб обговорити проект теплиці для будинку на вашій ділянці або задати додаткові питання, телефонуйте за будь-яким контактним номером на сайті або заповніть контактну форму, натиснувши кнопку нижче.