Розумна теплиця | Green IQ

Розумна теплиця

Розумна теплиця

Компаня Green IQ займається впровадженням розумних теплиць по аеропонній системі в Україні. Всередині об'єкт повністю автоматизований і самостійно управляє кліматичними, умовами, освітленням, опаленням і вентиляцією. Оскільки оптимальні умови для вирощування створюються автоматично, людська праця в теплиці зводиться практично до нуля.

Технічне обслуговування обладнання для теплиць і перелік регламентних робіт на об'єкті виконує наш співробітник 1 раз в 2 тижні. Ваші дії по догляду - це періодична зміна налаштувань обладнання через ручне управління в мобільному додатку за власним бажанням. Але Ви можете завжди залишати настройки в автоматичному режимі і просто збирати свій урожай.

Як влаштована теплиця з аеропонікою

Зовні це міцний каркас з металопластику та подвійного стільникового полікарбонату або класичного склопакету. Форма конструкції може бути будь-якою. Теплицю можна приєднати до житлового будинку.
Всередині це повністю автоматизована система, яка працює як єдиний організм і передає дані до Вас на смартфон через мобільний додаток і до нас в технічний центр. Крім цього, теплиця на аеропоніці оснащена розробками компанії Грін Гарден Груп, які створені спеціально для вирощування різних типів рослин методом аеропоніки.

Такими розробками є:

  • Аеропонні труби

Промислові аеропонні труби.

Труба для аэропоники

 

В одній трубі знаходиться 70 отворів для рослин. Конструкція може бути горизонтальною для вирощування, наприклад, базиліка або руколи і вертикальною.
Призначена для вирощування базиліка, руколи, помідорів, огірків, перцю, томатів, салату.
На 1м2 розміщується 4 вертикальних аеропонних труби.

 

 

 

Аеропонні труби для дому.

Аэропоника для дома

Одна труба містить 55 отворів для рослин. Конструкція встановлюється вертикально, що дозволяє встановити її навіть на невеликому балконі. У своїй нижній частині аеропонна труба для дому має спеціальний вбудований піддон для рідини, яка використовується для поливу.

Призначена для вирощування помідорів, огірків, перцю, томатів, салату, ожини та малини.

 

 

  • Аэропонна пірамида

Аэропонная пирамида

 

Налічує 312 отворів для рослин, в які можливо засадити полуницю або пряні трави. Основа піраміди займає площу 1.1м х 1.8м = 1.98 м2. Це дуже оптимізоване використання робочої площі в теплиці.
Всі конструкції відливають з харчового поліетилену високої якості, тому повністю екологічно безпечні для здоров'я людини. Крім цього, аеропонні піраміди і труби міцні та довговічні.

 

ЗАВДЯКИ РОЗРОБКАМ ВІД ГРИН ГАРДЕН ГРУП СПІВВІДНОШЕННЯ УРОЖАЮ В ПОЧВІ ТА АЕРОПОННИХ ТЕПЛИЦЯХ СПІВВІДНОСЯТСЯ ЯК 1:3 АБО 1:6, В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД ТИПУ ПРОДУКЦІЇ!

Аеропонні теплиці дають нам екологічну продукцію

Ми використовуємо спеціальне добриво для аеропоніки фірми GHE. Даний продукт екологічний і містить оптимальний комплекс необхідних макро- і мікроелементів, що дозволяють удобрення адаптуватися до рослини під стадію їх зростання і вік. Добавки сприяють здоров'ю кореневої системи рослин, а це є запорукою їх прискореного зростання і відмінних смакових якостей продукту.
Перед тим, як потрапити в аеропонну піраміду або трубу, розсада повинна прорости до певної стадії. Цей процес проводиться не в грунті, а в спеціальній мінеральній ваті для рослин. Вона виготовляється при температурі 660 градусів Цельсія, що виключає наявність хвороб і бактерій, які можливі в грунті.

ВИСНОВОК: ПРИ АЕРОПОННОМУ МЕТОДІ ВИРОЩУВАННЯ ВАМ НЕ ПОТРІБНІ ОТРУТОХІМІКАТИ.

Наше підприємство Green IQ пропонує Вам оцінити переваги інноваційного методу рослинництва і купити аеропоніку. Ми надаємо послуги по зведенню та облаштуванню теплиць на аеропонній системі для домашнього використання і малого бізнесу.

Автоматизація теплиць інтелектуальними системами

Обладнання для теплиць пов'язано між собою в єдину систему, яка здатна управляти всіма умовами для вирощування різних рослин: зелені, овочів, ягід і пряних трав. Своєрідними органами почуттів даної системи виступають датчики:

  • Для управління кліматом: датчик температури і вологи
  • Для поливу: датчик вологості грунту
  • Для освітлення: датчик світла, досвітки, ЛЮМІНА
  • Контроль рідини: датчики рівня рідини і контролю добавок

Фітолампи - важлива складова автоматизованої системи

У зимовий час, коли до рослин не може надходити достатня кількість світла протягом 15-ти годин, стає питання додаткового його джерела. Спеціальні фітолампи для рослин заповнюють недолік освітлення і сприяють їх збалансованого розвитку в короткий світловий день.
LED гідропонні фіто лампи для рослин автоматично включаються, коли датчики помічають недолік ЛЮМІНА, які потрапляють на стебла рослин. Інтенсивність світла також регулюється в автоматичному режимі.

 

РОЗУМНА ТЕПЛИЦЯ НА АЕРОПОННОЙ СИСТЕМІ - ЦЕ МАЙБУТНЄ В СФЕРІ РОСЛИННИЦТВА ДЛЯ ВИРОЩУВАННЯ ВИСОКОЯКІСНОЇ ПРОДУКЦІЇ В ДОМАШНІХ УМОВАХ І ПРОМИСЛОВИХ МАСШТАБАХ.

Для безкоштовної консультації з нашим фахівцем телефонуйте за допомогою одного з номерів:

+38 097 217 41 41

+38 066 217 41 41

+38 093 217 41 41

Або замовте зворотній дзвінок: